Volvo Car Verkstadsklubb/Volvo Verkstadsklubbs konstförening

Är du intresserad av konst och konstlitteratur då kan du gå med i Volvo Verkstadsklubb/Volvo Car Verkstadsklubbs konstförening. Två gånger om året lottar vi ut fina konstverk till medlemmarna i föreningen.

Konstverken finns att beskåda i klubbens lokaler och på hemsidan fram till dragningen. Vi rekommenderar även att du gör en prioritering av vilka konstverk du är intresserad av innan dragningslistan fastställs. 

Om du vill anmäla dig till konstföreningen, klicka här för att öppna och fylla i ansökningsformuläret. För närvarande är medlemsavgiften 40 kronor.
Formuläret skickas ifyllt till Volvo Car Verkstadsklubbs expedition, TK-Porten TK2.
Har du frågor så kan du kontakta Lena Thornblad 0739-021538

Ett av konstverken som har lottats ut.